INSPIRED BY i-D-Tokyo

Na rynku polskim, a także zagranicznym działamy od 2001 roku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Europę opraw korekcyjnych marki i-D-Tokyo
W naszej ofercie znajdą Państwo również oprawy przeciwsłoneczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Wszystkie oprawy są wykonane ze szlachetnych odmian metalu, tytanu oraz tworzywa sztucznego. Charakteryzują się niepowtarzalną stylistyką zgodną z najnowszymi trendami. Do każdej zakupionej oprawy okularowej otrzymują Państwo od nas stylowe etui. Dzięki najwyższej jakości świadczonych usług zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

W ostatnich latach nasza firma dynamicznie się rozwija. Co dwa miesiące wraz z nową dostawą poszerzamy i uatrakcyjniamy naszą ofertę. Dbając o najwyższą jakość sprzedawanego przez nas towaru, staramy się jak najczęściej uczestniczyć w procesie produkcyjnym. Dzięki czemu mamy również możliwość zamówienia wzorów pod konkretnego klienta.

Nasze 15-letnie doświadczenie plasuje nas w czołówce firm na polskim rynku optycznym. Nasi klienci mogą zapoznawać się z ofertą podczas wystaw i targów optycznych zarówno lokalnych, jak i poza granicami Polski.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, wyrażając jednocześnie przekonanie, że będzie to początek owocnej i satysfakcjonującej współpracy.


Góra